Szukaj
Pierwsza to tragedia obrobkowa. Nawet nie probuj sie bronic bo i tak nie wygrasz :P
Za to 3 ladniutka, troszke ciasno przy ogonie ale Ci wybacze - w koncu sa jeszcze swieta![]()
2 ok![]()
fajne
2 i 3 najlepsze, chociaz bardziej mi sie 3 podoba
wesolych swiat![]()
Trójka bombastycznaPo prostu świetna jest...
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
Zdecydowanie 3.
A mówiłeś, że u Ciebie nie ma modraszek, tylko bogatki.
Wystarczyło zainwestować w orzeszki ziemne i proszę, jakie efekty.
Nikon CP 4500 - najlepszy kompakt cyfrowy (jaki miałem w rękach)
3-ka ale tylko ze względu na śliczne oczko![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
trójka i tylko trójka, piękne kolorki!
To żarełko to migdały??!![]()
Skontaktuj się z nami