Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Żarełko...

  1. #1

    Talking Żarełko...

    Święta dla wsiech.........

    1.


    2.


    3.


    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Pierwsza to tragedia obrobkowa. Nawet nie probuj sie bronic bo i tak nie wygrasz :P

    Za to 3 ladniutka, troszke ciasno przy ogonie ale Ci wybacze - w koncu sa jeszcze swieta

    2 ok

  3. #3

    Domyślnie

    fajne
    2 i 3 najlepsze, chociaz bardziej mi sie 3 podoba

    wesolych swiat

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Pierwsza to tragedia obrobkowa. Nawet nie probuj sie bronic bo i tak nie wygrasz :P

    Za to 3 ladniutka, troszke ciasno przy ogonie ale Ci wybacze - w koncu sa jeszcze swieta

    2 ok
    .......
    nic ,poza tłem,deko,nie robiłem.Zawsze mówiłem ,że PSocenie to .."dopust" i "kara" boska.....

    Pzdr
    Andrzej

    ...trójka jest prosto z puszki....OK,"stara " się postarała i wypucowała szybę.......
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Trójka bombastyczna Po prostu świetna jest...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Koziegłowy k/Poznania
    Posty
    21

    Domyślnie

    Zdecydowanie 3.
    A mówiłeś, że u Ciebie nie ma modraszek, tylko bogatki.
    Wystarczyło zainwestować w orzeszki ziemne i proszę, jakie efekty.
    Nikon CP 4500 - najlepszy kompakt cyfrowy (jaki miałem w rękach)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jutomi Zobacz posta
    Zdecydowanie 3.
    A mówiłeś, że u Ciebie nie ma modraszek, tylko bogatki.
    Wystarczyło zainwestować w orzeszki ziemne i proszę, jakie efekty.
    Mówiłem ,że rzadko.....ale po "podsypaniu".....są.....częściej...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    3-ka ale tylko ze względu na śliczne oczko
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  9. #9

    Domyślnie

    trójka i tylko trójka, piękne kolorki!
    To żarełko to migdały??!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    trójka i tylko trójka, piękne kolorki!
    To żarełko to migdały??!
    Jasne....dość biednie żyć......
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •