Świetne pierwsze, a i drugie nienajgorsze.
Technicznie nienajlepsze mz. Za mała rozpiętość nadaje sztuczności zdjęciom.
Ostrożnie z suwaczkami , ale to tylko moje zdanie.
Szukaj
Świetne pierwsze, a i drugie nienajgorsze.
Technicznie nienajlepsze mz. Za mała rozpiętość nadaje sztuczności zdjęciom.
Ostrożnie z suwaczkami , ale to tylko moje zdanie.
Szary, cichy człowiek.
//EDIT
BRAK ZDJĘĆ, wygasł zewnętrzny hosting. Zachęcamy do umieszczania zdjęć na hostingu forum.
No to w kolorze wrzucam:
1.
2.
Ostatnio edytowane przez MstrG ; 11-03-2025 o 21:05 Powód: brak zdjęć, wygasł hosting
Nikon D700 | Nikkor 18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 80-200/2,8 | SB 600
O Jezu, jakie ładne.![]()
NIKON
לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował
w końcu modelkę szkolę już jakieś 4,5 roku![]()
Nikon D700 | Nikkor 18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 80-200/2,8 | SB 600
Jak dla mnie pełnia szczęścia !!!
SUPER!! Tak jak myślałem w kolorze są piękne.
Osobiście - może troszkę spróbowałbym wydobyć jeszcze koloru z samych oczków.
I szkoda, że na 2 dłonie i kwiat są poza GO.
Pozdrawiam!
Skontaktuj się z nami