Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Nicole

  1. #21

    Domyślnie

    Świetne pierwsze, a i drugie nienajgorsze.
    Technicznie nienajlepsze mz. Za mała rozpiętość nadaje sztuczności zdjęciom.
    Ostrożnie z suwaczkami , ale to tylko moje zdanie.
    Szary, cichy człowiek.

  2. #22

    Smile

    //EDIT
    BRAK ZDJĘĆ, wygasł zewnętrzny hosting. Zachęcamy do umieszczania zdjęć na hostingu forum.

    No to w kolorze wrzucam:
    1.

    2.
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 11-03-2025 o 21:05 Powód: brak zdjęć, wygasł hosting
    Nikon D700 | Nikkor 18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 80-200/2,8 | SB 600

  3. #23

    Domyślnie

    O Jezu, jakie ładne.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #24

    Domyślnie

    w końcu modelkę szkolę już jakieś 4,5 roku
    Nikon D700 | Nikkor 18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 80-200/2,8 | SB 600

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kwiatusek Zobacz posta
    w końcu modelkę szkolę już jakieś 4,5 roku
    Mogłabyś dać "sznurki" do większych wersji tych zdjęć?
    Na priv oczywiście.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #26

    Domyślnie

    Jak dla mnie pełnia szczęścia !!!

    SUPER!! Tak jak myślałem w kolorze są piękne.
    Osobiście - może troszkę spróbowałbym wydobyć jeszcze koloru z samych oczków.
    I szkoda, że na 2 dłonie i kwiat są poza GO.

    Pozdrawiam!
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •