Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Torba - Crumpler Pretty Boy

    W związku z potrzebą zakupu torby foto kieruję pytanie do osób mających styczność z produktami Crumpler`a.
    Który z rozmiarów modelu Pretty Boy będzie się nadawać pod towarzaystwo: d50, 18-70, 55-200 i 50mm + sb600/800? Na chwilę obecną ilość sprzętu mocno odbiega od wymienionego stuff`u, jednak myślę perspektywicznie i przeznaczając ponad 200zł na torbę, chciałbym już przy niej w przyszłości pozostać.

    Czy ma ktoś zdjęcia wnętrza Pretty Boy 4000 i 7500? Sklepy internetowe w swoich ofertach podają głównie zdjęcia najmniejszej z nich, czyli - 2500, która gabarytami nie poraża. Treści opisów modeli 4000 i 7500 wskazują na kolejno "aparat + 3 obiektywy" i "aparaty + 4-5 obiektywów", choć spotkałem się z opiniami, że są to dane mocno zawyżone.

    Wszelkie informacje dotyczące tego modelu torby Crumpler`a są tu mile widziane, zwłaszcza w związku z jej rzeczywistą pojemnością.

    Btw.
    W grę wchodzą wszelkie pochodne modele, np. That.
    Ostatnio edytowane przez lukikme ; 27-02-2008 o 02:34
    Nikon D70s + AS-F Nikkor 18-70mm 3.5-4.5 G DX ED + AF-S Nikkor 55-200 f/4.0-5.6 G DX VR IF-ED + SB600 + Velbon DF-60 + graty z M42

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukikme Zobacz posta
    ... Treści opisów modeli 4000 i 7500 wskazują na kolejno "aparat + 3 obiektywy" i "aparaty + 4-5 obiektywów", choć spotkałem się z opiniami, że są to dane mocno zawyżone...
    Witam. Uzywam 7500 i moge do niego wlozyc D200 z gripem (lub D3)+50mm oraz jeden dodatkowy obiektyw w pionie(np. S10-20 ale N105 tez wejdzie). Mozna by od biedy dorzucic lampe "na plasko" nad puszka. Do kieszeni moge wlozyc wowczas szmatke, karty CF i juz.
    Jakosc, no coz to Crumpler. Ja jestem fanem.
    Podrzuce zdjecia w niedziele.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3

    Domyślnie

    Mam Ben's Pizza XXL - nie mam pojęcia, czemu się tak nazywa, bo wchodzi korpus ze szkłem, drugie szkło plus śmieci. Taka wielka więc nie jest. Ale za to wykonanie - masakra. Rewelacja, bardzo wygodna, wodoodporna, mniam mniam. Polecam Crumplera w ciemno.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  4. #4

    Domyślnie

    mam december quarter - niby jedna z najwiekszych toreb crumplera jakie wyprodukowali, ale wchodzi tam tylko (aż?) d300+grip+17-35 2.8;70-200 2.8;sb800;F3+50 1.4; databank, światłomierz, portfel, okulary, notebook (z zasilaczem trzeba juz się nieżle gimnastykować i upychać) - to maxymalny załadunek i jest wtedy bardzo ciężka (jakies 8 kilo). ale przy normalnym załadunku jest oki. duza pojemna, wygodna, rewelacyjnie wykonana. bardzo polecam. a no i nie widać na odleglosc 10 km ze masz w torbie aparat.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Witam. Uzywam 7500 i moge do niego wlozyc D200 z gripem (lub D3)+50mm oraz jeden dodatkowy obiektyw w pionie(np. S10-20 ale N105 tez wejdzie). Mozna by od biedy dorzucic lampe "na plasko" nad puszka. Do kieszeni moge wlozyc wowczas szmatke, karty CF i juz.
    Jakosc, no coz to Crumpler. Ja jestem fanem.
    Podrzuce zdjecia w niedziele.

    Paweł92, piszesz, że mieścisz w torbie D200 z gripem i podpiętym 50mm + jednym dodatkowym szkłem i tyle?
    Torba wydaje się być spora i trochę mnie tym zaskoczyłeś.
    D200 nie dysponuję, ale chciałbym do tego Crumpler`a zmieścić d50, 18-70, 55-200, 50mm i lampę - uda się?

    Jeżeli ktoś jest w stanie to będę ogromnie wdzięczny za zrobienie fotki ze sprzętem w środku. Nie pogardzę też i kadrem z frontalnie ustawioną torbą - nigdzie nie mogę jej pomacać i nie jak jest duża (wewnętrznie i zewnętrznie)...


    Z góry dzięki, pozdrawiam.
    Nikon D70s + AS-F Nikkor 18-70mm 3.5-4.5 G DX ED + AF-S Nikkor 55-200 f/4.0-5.6 G DX VR IF-ED + SB600 + Velbon DF-60 + graty z M42

  6. #6

    Domyślnie

    Jada zdjecia Pretty Boy 7500 :

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.


    Na zdjeciach brakuje dwoch dodatkowych miekich przegrodek. Obiektyw solo to N85, raczej niezbyt dlugi i, jak widac, jest nad nim jeszcze miejsce.
    Ani D200 ani D3 nie wchodza w poprzek do torby, ale mysle ze D50 wejdzie. Szkla, ktore wymieniles oraz lampa, powinny takze sie zmiescic.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #7

    Domyślnie

    Jednak po rozrysowaniu na kartce wymiarów wewnętrznych spodziewałem się trochę większej przestronności wnętrza.
    W każdym razie dzięki za zdjęcia!
    Nikon D70s + AS-F Nikkor 18-70mm 3.5-4.5 G DX ED + AF-S Nikkor 55-200 f/4.0-5.6 G DX VR IF-ED + SB600 + Velbon DF-60 + graty z M42

  8. #8

    Domyślnie

    czy ta gazeta zmieści się do tej małej kieszonki z przodu ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez filozzof Zobacz posta
    czy ta gazeta zmieści się do tej małej kieszonki z przodu ?
    Gazeta sie nie miesci.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Gazeta sie nie miesci.
    ech to szkoda bo szukam czegoś gdzie jeszcze wejdzie jakaś teczka na papierki...
    OT:
    może jakiś inny model Crumpler'a?
    Pawel92 - dzięki za szybka odpowiedź

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •