Nikon D60 mimo, że go jeszcze fizycznie nie ma juz jest wyśmiewany na tym forum a posiada więcej pozytywów niz moze sie wszystkim wydawac.
W tym body bedzie mozna zastosowac kartę Eye-Fi czyli karte SD z pamięcia i adapterem Wi-Fi
Po włożeniu karty aparat wyświeli "Eye-Fi Connected" i zdjęcie będzie można przesyłać bezprzewodowo
http://www.engadget.com/2008/01/30/n...e-fi-enhanced/
Ciekawe czy bezprzewodowo bedzie tez działał z Camera Control Pro.
PS. Jak tylko będzie kupuje D60
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami