Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1

    Domyślnie Nikon D60 i Wi-Fi

    Nikon D60 mimo, że go jeszcze fizycznie nie ma juz jest wyśmiewany na tym forum a posiada więcej pozytywów niz moze sie wszystkim wydawac.
    W tym body bedzie mozna zastosowac kartę Eye-Fi czyli karte SD z pamięcia i adapterem Wi-Fi
    Po włożeniu karty aparat wyświeli "Eye-Fi Connected" i zdjęcie będzie można przesyłać bezprzewodowo
    http://www.engadget.com/2008/01/30/n...e-fi-enhanced/

    Ciekawe czy bezprzewodowo bedzie tez działał z Camera Control Pro.
    PS. Jak tylko będzie kupuje D60
    Norbert - D90, SB-600, N18-200 VR, N50 1,8f, Tamron 10-24, Sigma 70-200 f2,8
    iPod Blog www.ipod.info.pl
    Galeria na Flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Hurra, faktycznie najważniejsza nowość w D60.
    Ciekawe ilu posiadaczy D60 będzie stać na CCP i ilu z nich będzie go faktycznie potrzebować i wykorzystywać.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja się wcale nie dziwię takiemu reklamowaniu sprzętu. Coraz mniej się zwraca uwagę na obraz, kadr, GO itd, a coraz bardziej na bajery. Marketingowo środek ciężkości przesuwa się zupełnie gdzie indziej. Może nie chcą przytłaczać "kompaktowców" wiedzą fotograficzną (kto sie lubi uczyć?) a epatuje możliwościami technologicznymi. Bo kto by wchodził w lustrzanki gdyby wiedział, że sa one bardziej wymagające - szczególnie gdy się chce osiągac takie rezultaty jak w folderach, to trzeba miec trochę wiedzy?
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja się wcale nie dziwię takiemu reklamowaniu sprzętu. Coraz mniej się zwraca uwagę na obraz, kadr, GO itd, a coraz bardziej na bajery. Marketingowo środek ciężkości przesuwa się zupełnie gdzie indziej.
    Dokładnie...

    ps.
    Oczywiście zaraz posypią się głosy, że znów nagonka na D60.... I tak w kółko...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbertcala Zobacz posta
    Nikon D60 mimo, że go jeszcze fizycznie nie ma juz jest wyśmiewany na tym forum a posiada więcej pozytywów niz moze sie wszystkim wydawac.

    No popatrz..., a ja odniosłam wrażenie, że raczej po prostu mowa jest o tym, że nikogo nie zaskoczył i spełni marzenia nowych posiadaczy lustrzanek z tańszego segmentu...
    Pozdrawiam
    Maja

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Dokładnie...

    ps.
    Oczywiście zaraz posypią się głosy, że znów nagonka na D60.... I tak w kółko...

    UUU Zazdrosc bo D80 nie ma Wi-Fi ???
    Hmm jak dla mnmei D80 to kastrat
    Norbert - D90, SB-600, N18-200 VR, N50 1,8f, Tamron 10-24, Sigma 70-200 f2,8
    iPod Blog www.ipod.info.pl
    Galeria na Flickr

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie o tym pisałem w wątku o D60. Bełkot marketingowy i gadżeciarstwo. A gmin się cieszy. (bez obrazy)
    Oczywiście każda rzecz ma swoje zastosowanie, ale nie powinna przeważać nad obrazem całości.

  8. #8

    Domyślnie

    Jejku jak mozna byc tak marketingowo ograniczonym
    Norbert - D90, SB-600, N18-200 VR, N50 1,8f, Tamron 10-24, Sigma 70-200 f2,8
    iPod Blog www.ipod.info.pl
    Galeria na Flickr

  9. #9

    Domyślnie

    norbert - sorry, ale co istotnego zyskasz zmieniając D40 na D60?
    Teraz już wiem czemu nie dano mu symbolu D30.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    no właśnie, zgadzam się, zyska niewiele a można by powiedzieć, że prawie nic
    co innego 450d ))

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •