Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie AF D300 - ustawienia

    No i jestem w kropce. Biegam po menu przestawiam, staram się pojąć i... nie kumam
    1. Funkcja a8 przestawia ilosć punktów AF z 11 na 51 - to rozumiem i to mi działa
    2. Funkcja a3 - dynamiczny wybór pola ostrości. Zmieniam 9,21,51 i 51 D. Róznice widze tylko na 3D. We wszystkich pozostałych wciąż mam 51 punktów w wizjerze. Może mi ktoś wyjasnic na czym polega dynamiczny wybór pola.
    3 Funkcja a4 - blokada śledzenia. Czym się ją aktywuje ?
    4. Do czego mam wykorzystywac klawisz AF-ON. Zawsze aktywowałem w aparatach AF poprzez spust. Kiedy jest wskazane (wygodne) by włączac przez przycisk ?
    Ostatnio edytowane przez Maciej Służenko ; 09-12-2007 o 20:57
    Moja strona sluzenko.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •