Szukaj
Panowie dajcie spokój - obie puszki są super ale ze względu na matrycę nie można ich porównywać wprost. Już w Fotokurierze udowadniano wyższość D200 nad 5D. Mimo, że zawsze będę miał Nikona to bardzo mi się to nie podobało. Po prostu było to śmieszne. Jeżeli na powyższych zdjęciach (szczegóły kołnierza i palta) ktoś nie widzi różnicy, to niech tak zostanie. Nawet jeśli są (a są), to nie zmienia to faktu o doskonałości obu puszek - chodź w różnych aspektach.
D750_N17-35/2.8_N24-70/2.8_S35/1.4_N70-180micro_N80-200AFS
przejrzałem masę, masę fot z d300, z czystej ciekawości, bo to puszka nie dla mnie. i obrazek jest zdecydowanie słabszy niż z 5d, na wszytskich czułościach. znam 5d na wylot. teraz sieć jest zasypana fotami z z d300, mam porównanie. jeśli jest ktoś z krakowa z d300 - chętnie stanę do porównania. bo na moje oko różnica jest znacznie większa niż w porównaniu cichego![]()
Skontaktuj się z nami