masz jeszcze tamronaa to tez nie lada szkielko
![]()
Szukaj
masz jeszcze tamronaa to tez nie lada szkielko
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Niedzwiedz, przeczytaj dokładnie "mam apetyt "![]()
Witajcie!
Wyszło na to,że mam sobie wybrać multimedialny bank danych w kasie ~1500 PLN.
Pojemność min. 80GB.
Ma czytać rawy z Nikona i posiadać jak największy dobrej jakości ekran - 3" minimum.
Coś doradzicie/odradzicie? Jakieś doświadczenia?
Na tę chwilę w grze udzał biorą:
I-TEC PhotoBank Premium PRO 80 GB
Vosonic VP8360
Epsony za drogie. Coolwalkery nie mają LCD, a wstępna selekcja/przegląd ma się odbywać jeszcze w terenie.
Dobrze by było gdyby dało się w przyszłości uaktualnić firmware pod nowsze puszki, żeby nie tracić możliwości przeglądu RAWów.
Z góry dziękuję za pomoc![]()
pozdrawiam, Piotr
__________________
a może taki laptop DELL D600 1.6 /512/60/COMBO/WIFI qwerty - cena 1349 zł brutto
http://www.allegro.pl/item268527400_...aktura_va.html
pozdrawiam, Piotr
__________________
Skontaktuj się z nami