Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Jaki Data Bank ?

    Planuję zakup Data Banku może ktoś doradzić jaki i gdzie kupić ?? Myślę że 500 do 700 zł powinno wystarczyć ???
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    ja kuplem OTG najtanszy 40 GB na allegro za 300 pln sprawuje sie bardzo dobrze jestem zadowolony podlaczam bezposrednio do aparatu
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    ja mam e-tank za 186zł z allegro + dysk 20GB za parę dyszek z tegoż źródła - na wakacjach się sprawdził i przywiózł 6GB zdjęć...trochę słabo trzyma bateria, ale w komplecie jest ładowarka samochodowa i do zgrywania można na wszelki wypadek podpiąć pod jakieś źródło zasilania...ogólnie jestem zadowolony, a za te pieniądze? :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4

    Domyślnie

    acha ten moj OTG jest na paluszki , mam aparat na paluszki lampe na paluszki i OTG na paluszki niedlugo sobie jeszcze ladowarke na paluszki sloneczna sprawie i moge 3 miesiace na pustkowiu siedziec
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  5. #5

    Domyślnie

    Co powiecie o DIGIMATE III z Allegro http://www.allegro.pl/item124541601_...acje_w_wa.html
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    mam, jest ok

    [ Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 ]
    tylko pamietaj ze to jest tylko obudowa. trzeba dysk.

  7. #7

    Domyślnie

    leszeg,tak czytam stopke a moze nikona 35
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    leszeg, dobry wybor wiesz kupilem ostatnio no jestem zachwycony mozliwosciami uzywania w nocy z reki
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #10

    Domyślnie

    domyslam sie

    [ Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 ]
    miałem kiedys przyjemnosc i dzieki temu szkiełku wyzbyłem sie kitowego szpejostwa a teraz ?...........

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •