Raczej kiepsko. Poniżej 50 %.
Antwerpii nie byłem pewien. Co do Fuji to mi "umknęło".
A Haga... jeszcze się nie doczołgałem.![]()
Szukaj
Raczej kiepsko. Poniżej 50 %.
Antwerpii nie byłem pewien. Co do Fuji to mi "umknęło".
A Haga... jeszcze się nie doczołgałem.![]()
Emm... Wszystkie zdjęcia akustyka z ostatniej wrzutki mają GPS w exifie...![]()
Cześ.
mam prośbę do wstawiających zdjęcia.
Możecie podawać miejsca zrobienia zdjęcia? Czasem to co w tle jest bardzo ciekawe. I oczywiście jeśli się da określić, to co za pływadło jest na na zdjęciu?
EXIFy sa, ale dla przyzwoitosci podpisze lokacje
Weesp, miejscowosc pod a obecnie czesc gminy Amsterdam
Schiedam, czyli klasycznie po drodze rowerkiem do pracy
Leidschendam i mniejsze jednostki wod srodladowych
Schiedam
Rotterdam
Kyleakin, Isle of Skye
Corpach, tez Szkocja (jednostka nieczynna z powodu ze zepsuta)
port w Dysart (Szkocja)
i statek po angielsku, czyli Holy Island (taka swiecka tradycja)
![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Panowie, świetne zdjęcia pokazujecie.
GFX 50SII, X-T5, X-T30II, S1RM2, S5II, G9II, G9
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
Skontaktuj się z nami