Witam
Mam problem z diodą wspomagającą AF w D800, a mianowicie załącza się jak się jej podoba albo nie świeci wcale oczywiście w warunkach takich samych kiedy powinna zadziałać czyli jest ciemno. Połmrok
Dzisiaj włączyłem aparat i w raz dekielkiem przednim na obiektywie próbowałem ją odpalić i zero reakcji
Po zresetowaniu ustawień osobistych w body zaczęła funkcjonować tak jak trzeba ale taka sytuacja już była weczesniej i nie o to chodzi żeby kiedy nie działa mam robić ponowny reset
Oczywiście ustawony AF-S i nic nie zmieniam w ustawieniach
Pozdro
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami