Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    22

    Domyślnie Wspomaganie AF D800

    Witam
    Mam problem z diodą wspomagającą AF w D800, a mianowicie załącza się jak się jej podoba albo nie świeci wcale oczywiście w warunkach takich samych kiedy powinna zadziałać czyli jest ciemno. Połmrok
    Dzisiaj włączyłem aparat i w raz dekielkiem przednim na obiektywie próbowałem ją odpalić i zero reakcji
    Po zresetowaniu ustawień osobistych w body zaczęła funkcjonować tak jak trzeba ale taka sytuacja już była weczesniej i nie o to chodzi żeby kiedy nie działa mam robić ponowny reset
    Oczywiście ustawony AF-S i nic nie zmieniam w ustawieniach
    Pozdro

  2. #2

    Domyślnie

    Czy masz wszystkie warunki spełnione jak na stronach 286 i 377 manualu?

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Czy masz wszystkie warunki spełnione jak na stronach 286 i 377 manualu?
    Tak dokładnie mam spełnione warunki

Podobne wątki

  1. Wspomaganie AF
    By Grand. in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 17:04
  2. Wspomaganie AF sb-600
    By p4oj in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 20:34
  3. SB-800 a wspomaganie AF
    By Fidel in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-02-2007, 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •