
Zamieszczone przez
JK
Zaczęła się jakaś paranoja. Podobno nie należy już słuchać Czajkowskiego, czytać Puszkina, czy oglądać obrazów Musorgskiego. To tylko przykłady, bo jest tego dużo, dużo więcej. Ale czy to ma sens? Nie ma. Oni przecież nie byli kumplami obecnych władz na Kremlu. Idąc tym tropem nie powinniśmy też słuchać Bacha, Wagnera i wielu innych, bo Hitler też był zbrodniarzem. Możemy pójść jeszcze dalej i wykreślić wszystkich naszych artystów, bo przecież kiedyś ojciec naszego króla wyrzynał ukraińskich chłopów tysiącami. Może nie dajmy się zwariować. A literę Z (w ruskim alfabecie takiej litery nie ma) mamy wykreślić ze wszystkich alfabetów świata? Coś tu się komuś chyba pokręciło. I żeby było jasne - nie popieram tego, co ci bandyci robią teraz w Ukrainie. To są podłe zbrodnie wojenne, które powinny być rozliczone, a ich sprawcy powinni zgnić w więzieniach.
Skontaktuj się z nami