Pomniejszasz czy "...daję rozdzielczość itp. wszystko na MAXA". Co ma do tego rozdzielczość?
Udostępnić możesz fragment zdjęcia, zasłonić twarze....
A na jakim ISO robisz zdjęcia? DX czy FX? Światło zastane czy lampa?
Czy robisz tak - obrabiasz raw i eksportujesz do jpg z jednoczesnym zmniejszeniem rozmiaru zdjęcia?