Mi to wygląda jak Z5 albo Rp, wywalili parę rzeczy, odchudzili aparatek i cenę dali też niższą, mi to nie pasuje do wyższych modeli jak Z6/R6.
Szukaj
Mi to wygląda jak Z5 albo Rp, wywalili parę rzeczy, odchudzili aparatek i cenę dali też niższą, mi to nie pasuje do wyższych modeli jak Z6/R6.
Skontaktuj się z nami