Szukaj
Jeden z moich ulubionych fotografów [*]
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Moich też. Odszedł jeden z nielicznych już gigantów fotografii.
https://www.facebook.com/peterlindberghofficial/
https://annarymsza.fotoblogia.pl/142...otografii-mody
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-09-2019 o 10:49
Na stronie Taschena jest teraz wznowienie za 60Euro https://www.taschen.com/pages/en/cat...hotography.htm
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Ja mam album 10 Women https://www.amazon.com/10-Women-Pete.../dp/3823814168
Ale okładkę mam inną, pewnie mam wcześniejsze wydanie.
Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.
Wspaniałe argumenty. Wracaj bić pokłony przed każdym, kogo ogłoszą znanym, pięknym i mądrym. Może przed jakimś celebrytą z reality show.
- - - - kolejny post - - - - - -
I dlatego jest focony na manekinie.Choć po części modelki są manekinami i tak się je niestety często traktuje.
Pokażcie te dobre zdjęcia, czciciele Słowackiego (bo wielkim poetą był!). Byłoby to znacznie ciekawsze, niż cukrowanie, a i dobra okazja do zapoznania się z dorobkiem fotografa.
Skontaktuj się z nami