Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Lu
    Gość

  2. #2

    Domyślnie

    Jeden z moich ulubionych fotografów [*]
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  3. #3

    Domyślnie

    Moich też. Odszedł jeden z nielicznych już gigantów fotografii.

    https://www.facebook.com/peterlindberghofficial/

    https://annarymsza.fotoblogia.pl/142...otografii-mody
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-09-2019 o 10:49

  4. #4

    Domyślnie

    Na stronie Taschena jest teraz wznowienie za 60Euro https://www.taschen.com/pages/en/cat...hotography.htm
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam album 10 Women https://www.amazon.com/10-Women-Pete.../dp/3823814168
    Ale okładkę mam inną, pewnie mam wcześniejsze wydanie.

  6. #6

    Domyślnie

    Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
    Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
    Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.
    W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Błaźnisz się więc lepiej nic nie mów już.

    Wspaniałe argumenty. Wracaj bić pokłony przed każdym, kogo ogłoszą znanym, pięknym i mądrym. Może przed jakimś celebrytą z reality show.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.
    I dlatego jest focony na manekinie. Choć po części modelki są manekinami i tak się je niestety często traktuje.


    Pokażcie te dobre zdjęcia, czciciele Słowackiego (bo wielkim poetą był!). Byłoby to znacznie ciekawsze, niż cukrowanie, a i dobra okazja do zapoznania się z dorobkiem fotografa.
    Ostatnio edytowane przez Umbra ; 08-09-2019 o 10:45

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    I dlatego jest focony na manekinie.
    Nie xD Focony jest na ludziu, zgodnie z przeznaczeniem.
    Ach Ci nikoniarze.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Jprdl co za żenada. Wpis o śmierci uznanego fotografa a tu taka podłoga. Umbra pokazujesz swój poziom więc sorry jesteś u mnie skreślony.
    Bo widzisz Cybulski, nie kazdy jest klakierem, mi sie zdjecia Sp.Jegomoscia owszem podobaja, z zachwytu jednak lapek od klaskania sobie nie polamie. Ot taka mala roznica miedzy Toba i mna i przypuszczalnie kolegi Umbra.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Sport ] Peter Sagan i inni...
    By akustyk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-08-2017, 14:51
  2. Peter Lik i "Phantom"
    By Sławol in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-02-2015, 19:30
  3. Peter Steele nie żyje...
    By Badyl81 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-04-2010, 09:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •