Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi![]()
Szukaj
Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi![]()
Mam tak samo, próbowałem już różnych i zawsze wracam do PACO RABANNE - Black XS![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
WTF? Następny watek będzie o podpaskach?
![]()
Najlepszy lakier do wlosow taki ze spryskiwacza, nie w sprayu ale troche za slodki.
https://500px.com/Rafal_S Nikon FM2N
SAUVAGE Dior.![]()
A pamiętacie wody Brutal i Wars?![]()
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
A Hugo Bond![]()
Nosz kura, kolejny spam.
Skontaktuj się z nami