Zgłoszony.
Szukaj
Nie, była reklama tylko usunięta.
Ale wiecie co najlepsze?
Ten wątek też przez reklamiarza założony.![]()
mam nadzieje ze to nie będzie jako spam
ostatnio używam perfum Armani![]()
No dobra, nic z tego wątku sensownego nie bedzie, zamykam.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami