Ale żeś wykopalisko zrobił.
Ale podpisuję się pod BSKG, tak było, jest i będzie.
Szukaj
Ale żeś wykopalisko zrobił.
Ale podpisuję się pod BSKG, tak było, jest i będzie.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
A jak by inaczej...
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...
Wow, ciągle nie znam tego skrótuale jak trzeba, to ja tez
![]()
"SHOUT" 15 miesiecy bez odpowiedzi? Co sie dzieje, co sie dzieje?![]()
Pozdrawiam, Kuba
Nadrabiamy.
Pursue happiness with diligence
Biorac pod uwage, ze piec lat praktycznie sie nie logowalem (wstyd) - rozumiem i akceptuje![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 05-01-2019 o 01:13 Powód: lit.
Pozdrawiam, Kuba
Z reguły zgadzam się z tym B.S.K.G, ale gdybym tak powiedział o obecnej, to skłamałbym. I nie, ona nie czyta forum. Chyba nawet nie wie, że coś takiego istnieje.
Cześć!
Pozdrawiam, Karol.
Ło matko! Jak jakaś noc żywych trupów!
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
A co sie kolego @ekonet dzialo, ze tak dlugo cie nie bylo?
Pamietam kiedys aktywny moderator a potem jakby zniknal...
Witamy z powrotem, mam nadzieje ze na stale juz.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 12-01-2019 o 01:06 Powód: ;)
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami