Szukaj
Robi się ciekawie. Sam często łapię się na podobnym myśleniu ale wtedy szybko sobie przypominam inne moje naiwności w stylu: każdy, kto się wspina w Tatrach, to ktoś na kim można polegać lub każdy prawdziwy miłośnik lasu nie będzie myśliwym. To drugie jest tutaj lepsze, bo zarówno na forum i w plenerze mało się kontempluje a sporo się strzela.
Nie ma się co łudzić. Starsza modelka sobie poradzi a młodszej to jeszcze można życie ratować. Doradzić, roztoczyć opieką i wyciągnąć ze szponów maxmodels. I to jest prawdziwie misyjna fotografia![]()
fakt !
Szczególnie w kontekście maxmodels
Ale od pewnego czasu prowadzę swój mały experyment foto na pewnym portalu fotograficznym.
I nie ma przebaczstojąca laska nie zna litości....
![]()
A jeśli mnie się nie podoba to jak mam żyć?
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Jaki to obiektyw tak ładnie miekko maluje ?
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Skontaktuj się z nami