Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
  1. #11

    Domyślnie

    Niestety w FJ nie ma zwrotów. Dlatego czasem lepiej jest kupic coś wysyłkowo, bo wtedy przysluguje 10 dni.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yakin Zobacz posta
    ... Dwa lata temu kupilem u nich Kodaka DX6490. Po roku i dwoch miesiacach pojawily sie 4 martwe piksele na matrycy. Zalezalo mi, zeby je usunac, wiec aparat zareklamowalem. Bez slowa - mimo, ze po gwarancji - FJ (niestety juz byly sklep na centralnym) - przyjal aparat i po miesiacu zaproponowano mi dwa modele w zamian "uszkodzonego" (m.in. P850).
    Obydwa lepsze od tego, ktory reklamowalem (w koncu minal ponad rok - tamtego juz nie bylo w sprzedazy).
    Potraktowano mnie naprawde BARDZO profesjonalnie.

    A miesiac temu nabylem - rowniez w FJ - Nikosia ) + 3 szkielka.

    Niechcialbym, zeby zabrzmialo to jak reklama - po prostu w moim przypadku zasluzyli na pochwale.
    Ale weź pod uwagę to co napisano wczesniej - FJ musiałby wysłac sprzęt do serwisu a po odbiorze sprzedać go jako nowy-uzywany. W Twoim przypadku gdy FJ wysłał aparat do serwisu zapewne także otrzymał w zamian nowszy model (w zamian już nie produkowanego) więc dając od ręki klientowi nowy z połki żadnego extra-super-profesjonalizmu nie popełnił.

  3. #13

    Domyślnie

    Nie lubie FotoJokera , kiedys poszedlem kupic filter UV i usilnie czlowiek chcial mi wcisnac jakis no-name ... dlaczego ? ... akurat tylko taki mial.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Niestety w FJ nie ma zwrotów. Dlatego czasem lepiej jest kupic coś wysyłkowo, bo wtedy przysluguje 10 dni.

    Jak to "nie ma zwrotów"???

    A prawo?

  5. #15

    Domyślnie

    Reklamuj na warunkach niezgodości towaru z umową. Sprzedawca nie ma jednak obowiązku wymieć Ci towar na inny - nowy, od ręki.
    Napisz dokładnie w dokumencie reklamacyjnym swoje żądania. W ciągu 14 dni sklep pewnie poinformuje Cię o sposobie załatwienia sprawy... niestety w FJ ciężko będzie wymienić od razu towar na nowy.
    Pamiętaj, że sprzedwaca przyjmując towar będzie chciał sprawdzić, czy na przykład nie doszło do uszkodenia mechanicznego, więc... 14 dni na odpowieź a później nie wiadomo...
    Powodzenia życzę.
    NIKON
    I powiedział Pan: "A gdyby pytali o mnie ateiści... to mnie nie ma!"

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    Jak to "nie ma zwrotów"???

    A prawo?
    Prawo nie przewiduje możliwości zwrotu towaru PEŁNOWARTOŚCIOWEGO, zakupionego bezpośrednio w sklepie ot tak.
    Zależy to od dobrej woli sprzedawcy, a najcześciej od woli zarządającego firmą.
    NIKON
    I powiedział Pan: "A gdyby pytali o mnie ateiści... to mnie nie ma!"

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez afterall Zobacz posta
    Prawo nie przewiduje możliwości zwrotu towaru PEŁNOWARTOŚCIOWEGO, zakupionego bezpośrednio w sklepie ot tak.
    Zależy to od dobrej woli sprzedawcy, a najcześciej od woli zarządającego firmą.
    Dokladnie tak.

  8. #18

    Domyślnie

    w FJ w Galerii w Łodzi jest również "profesjonalna" obsługa
    nie dość, że według nich Nikkor 50 1.8 ma plastikowy bagnet,
    stwierdzili również, że robiąc zdjęcie i oglądając je na komputerze nie da się stwierdzić czy obiektyw mydli i czy nie ma BF/FF


    jakoś nie zachęcają tam do zakupu czegokolwiek
    Nikon D300, Nikkor 18-55, Nikkor 35 1.8G, Nikkor 50 1.8D, Sigma 150 2.8, Sigma 70-300 APO, SB-800, Manfrotto 055XPROB + 804RC2

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maq123 Zobacz posta
    w FJ w Galerii w Łodzi jest również "profesjonalna" obsługa
    nie dość, że według nich Nikkor 50 1.8 ma plastikowy bagnet,
    stwierdzili również, że robiąc zdjęcie i oglądając je na komputerze nie da się stwierdzić czy obiektyw mydli i czy nie ma BF/FF


    jakoś nie zachęcają tam do zakupu czegokolwiek
    Profesjonalizm, a raczej jego brak pracownikow FJ to juz inna bajka... Tez mialem okazje tego doswiadczyc.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Niestety w FJ nie ma zwrotów. Dlatego czasem lepiej jest kupic coś wysyłkowo, bo wtedy przysluguje 10 dni.
    Ja kupiłem wysyłkowo plazmę no i ?
    Popsuł się po kilku dniach ...

    No i ?

    Przeczytałem na stronie Agito.pl że mogę zwrócić w ciągu 10dni ale ...

    - towar musi być nie rozpakowany i nie może być śladów używania

    A jeśli wyślę im towar który nie spełnia w/w wymagań to mi odeślą i obciążą mnie kosztami ...


    Widać możliwość zwrotu jest , ale ...
    No właśnie , towaru który nie był otwarty i używany ...
    Widać trzeba być jasnowidzem aby wiedzieć że towar jest sprawny i działa ok bez otwierania

    Też się wcale temu nie dziwię , bo słyszałem wypowiedzi ludzi pracujących w hipermarketach że "modne" było kupienie jakiegoś wypasionego TV , sprzętu na czas świąt , komunii , olimpiady aby zaraz po zakończeniu oddać ten sprzęt ...
    Ludzie wykorzystywali to jako możliwość wypożyczenia sprzętu a potem ktoś inny musiał kupić taki sprzęt jako nowy , co według mnie było nie fair wobec takiego kupującego ...

    PS. Nie jest tak różowo jak niektórzy myślą. Jeśli takie MM lub jakiś hipermarket przyjmie uszkodzony i używany towar i da od razu nowy , to nie ma się co oszukiwać. Ktoś kupi jako nowy sprzęt używany i do tego naprawiany ...
    Nie wiem czy ktoś z Was chciałby kupić np. taki TV plazmowy z przebiegiem 2000godzin jako nowy , lub aparat na którym zostało zrobione np. 1000zdjęc jako nowy i w cenie jak za nowy sprzęt ...
    Ostatnio edytowane przez kaszpir ; 29-08-2007 o 11:45

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •