Wizualnie Canon bije Nikona. Nawet ten górny wyświetlacz w Canonie wygląda jakby zawsze tam był a w Nikonie tak jakby komuś niechcący upadłAle sama specyfikacja w Nikonie lepsza. Oczywiście o samym body piszę, bo te obiektywy Nikona dla entuzjastów to ceny mają słabe, w dodatku są duże i ciężkie, a w Canonie przynajmniej nie udają, że chcą na obiektywach zarobić i dodatkowo dali 35/1.8 który wygląda na znacznie lepszą propozycję od wersji Nikona, nawet a może i szczególnie dla amatorów.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami