Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1868

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2015
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    122

    Domyślnie

    Jak co roku na święta Sony zrobi super promocje na body i czuję, że te ceny będą rewelacyjne biorąc pod uwagę, że nowe bezlustro Canona na starcie powinno być trochę tańsze od A7III. Swoją drogą to Canon w końcu się bierze do roboty i nadrobi zaległości. Jeszcze ze szklarnią jaką zapowiedział...nie zapeszając na papierze nowy system w systemie wygląda dużo lepiej niż w Nikonie
    instagram xt2+16,23,35,56

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida. Zobacz posta
    Jak co roku na święta Sony zrobi super promocje na body i czuję, że te ceny będą rewelacyjne biorąc pod uwagę, że nowe bezlustro Canona na starcie powinno być trochę tańsze od A7III. Swoją drogą to Canon w końcu się bierze do roboty i nadrobi zaległości. Jeszcze ze szklarnią jaką zapowiedział...nie zapeszając na papierze nowy system w systemie wygląda dużo lepiej niż w Nikonie
    chyba wizualnie, to się zgodzę. zwłaszcza obiektywy z czerwonym paskiem fajnie wyglądają
    jeśli chodzi o specyfikacje techniczną aparatu czy obiektywy na premierę, to jednak Nikon wypada lepiej i to znacznie - body dla entuzjastów + obiektywy dla tej samej grupy. Canon dał amatorskie body + profi obiektyw. Jaki amator kupi kloca 28-70/2 ...
    Ostatnio edytowane przez badtorro ; 03-09-2018 o 07:27
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •