z informacji ktore udalo mi sie zebrac wynika ze:
w przeciwinstwie do poprzednikow nie wisi przy aparacie tylko nosi sie go w gustownej torebce przy pasku i podlacza kabelkiem.
zasilany jest wlasnym akumulatorem enel3,
posiada wbudowana pamiec 1 gb przechowujaca thumbnaile.
dziala z d3 i d300,
z odpowiednim softem mozna sterowac 5 aparatami jednoczesnie i w trakcie forografowania wyciagac thumbnail i zdjecia z apareatu
wyglada tak:
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami