Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Wt-4

  1. #1

    Domyślnie Wt-4

    z informacji ktore udalo mi sie zebrac wynika ze:

    w przeciwinstwie do poprzednikow nie wisi przy aparacie tylko nosi sie go w gustownej torebce przy pasku i podlacza kabelkiem.

    zasilany jest wlasnym akumulatorem enel3,

    posiada wbudowana pamiec 1 gb przechowujaca thumbnaile.

    dziala z d3 i d300,

    z odpowiednim softem mozna sterowac 5 aparatami jednoczesnie i w trakcie forografowania wyciagac thumbnail i zdjecia z apareatu

    wyglada tak:
    podpis nieczytelny

  2. #2

    Domyślnie

    heh wygląda jak mikroport z Big Brothera
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #3

    Domyślnie

    Zaraz...zaraz... a do bezprzewodowej komunikacji body z kompueterem tez trzeba to "pudełeczko" najpierw podłaczyć do puszki?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Zaraz...zaraz... a do bezprzewodowej komunikacji body z kompueterem tez trzeba to "pudełeczko" najpierw podłaczyć do puszki?
    ehm. a niby jak inaczej? przeciez to wt-4 (wt-1 2 3) te bezprzewodowa komunikacje umozliwa
    podpis nieczytelny

  5. #5

    Domyślnie

    Zamysł komunikacji WIFI fajny, ale żeby za taki ficzer taką kase łoić to naprawdę zdzierstwo

    Pozdrawiam
    AK
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akrzykalski Zobacz posta
    Zamysł komunikacji WIFI fajny, ale żeby za taki ficzer taką kase łoić to naprawdę zdzierstwo
    no wiadomo ze najlepiej jaby bylo za 49.99. albo w ogole za darmo powinni dodawac do aparatu.

    btw: skad znasz cene?
    podpis nieczytelny

  7. #7

    Domyślnie

    Cenę zgaduję po tym jakie woły kosztowały poprzednie wersje tego ustrojstwa.
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  8. #8

    Domyślnie

    No tak , do tego jeszcze bateria do lampy błyskowej przy pasku, kabek łączący lampę z body na brakecie i sie zaplączę kiedyś... - coraz mnie mi sie to podoba
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  9. #9

    Domyślnie

    Czy WT-4 (lub poprzednicy) to jedyny sposób na bezprzewodowy przesył zdjęć? To działa po Wifi. A nie ma takiego, który działałby po USB?

    Chodzi o to, że zamiast podpinać aparat kabelkiem USB, to żeby zamiast kabla - w komputerze był odbiornik, a w aparacie nadajnik, które się radiowo porozumieją między sobą. Możliwe to?

    (edit: o kurcze, 2007; sorry
    Ostatnio edytowane przez messer ; 22-01-2011 o 00:02
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    Czy WT-4 (lub poprzednicy) to jedyny sposób na bezprzewodowy przesył zdjęć? To działa po Wifi. A nie ma takiego, który działałby po USB?
    Są karty pamięci Eye-Fi komunikujące się z komputerem przez WIFI

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •