A cena 4390 za nowego Batisa 85 jest atrakcyjna ?135 w PL nie będzie na obniżce, bo ich po prostu już nie ma.
Szukaj
A cena 4390 za nowego Batisa 85 jest atrakcyjna ?135 w PL nie będzie na obniżce, bo ich po prostu już nie ma.
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Tak atrakcyjna
Dlaczego nie ma 135?
R | 35 | 50 | 135
No super cena, za solidne, profesjonalne szkło.
Ostrość, rozmycie, stabilizacja, uszczelnienia, porządna budowa, oled.
Niedawno po tyle używki chodziły.
Bym chciał B 18/2.8 w dobrej cenie i piosenkę pana Koracza o zdrowiu.
Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!
Tak się szczęśliwie składa, że mamy w naszych sklepach B18/2.8 w bardzo dobrej cenie. Jedyne 5 tysi z kawałkiem.
Dałeś się zrobić w konia. Sigma sobie zrobiła jaja. Tych obiektywów nawet nie da się podpiąć pod A7, od razu razi prądem. Dopiero teraz zaczynają wypuszczać prawdziwe szkiełka pod FE <<klik>>
Wszystkie chyba z 28/2. Z tej samej miejscówki:
Najlepiej rynek weryfikuje ceny.
Widzę, że używaną 18 ktoś bezskutecznie próbuje sprzedać poniżej 5000 tys.
Po wejściu artów ceny batisów jeszcze spadną.
- - - - kolejny post - - - - - -
Właśnie zauważyłem, że używaną 18 można kupić w Europie już za 4000zł.
Tyle mz jest warta obecnie nowa.
Jak dobrze, że nie mam chęci posiadania 20stek, 18stek, 15stek i innych rybich oków...![]()
Skontaktuj się z nami