Close

Strona 1066 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6656696610161056106410651066106710681076111611661566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 651 do 10 660 z 19131
  1. #10651

    Domyślnie

    A cena 4390 za nowego Batisa 85 jest atrakcyjna ? 135 w PL nie będzie na obniżce, bo ich po prostu już nie ma.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #10652

    Domyślnie

    Tak atrakcyjna

    Dlaczego nie ma 135?
    R | 35 | 50 | 135

  3. #10653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Tak atrakcyjna

    Dlaczego nie ma 135?
    Bo dystrybutor się wycofał. Ponoć jest jakiś nowy, ale ceny będą wysokie. Jakby ktoś reflektował na 85 w w/w cenie to zapraszam na PW.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #10654

    Domyślnie

    No super cena, za solidne, profesjonalne szkło.
    Ostrość, rozmycie, stabilizacja, uszczelnienia, porządna budowa, oled.
    Niedawno po tyle używki chodziły.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #10655

    Domyślnie

    Bym chciał B 18/2.8 w dobrej cenie i piosenkę pana Koracza o zdrowiu.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  6. #10656

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Bym chciał B 18/2.8 w dobrej cenie i piosenkę pana Koracza o zdrowiu.
    Tak się szczęśliwie składa, że mamy w naszych sklepach B18/2.8 w bardzo dobrej cenie. Jedyne 5 tysi z kawałkiem.
    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Historia z Sigmami z "dospawanym" adapterem dowodzi, jak serio należy przejmować się różnymi zapowiedziami.
    2 czy 3 lata temu Kazuto Yamaki zarzekał się, że firma nie przerobi istniejących obiektywów lustrzankowych na mocowanie SONY, bo się nie da, bo wymagane jest zupełnie inne ustawianie ostrości.
    Dałeś się zrobić w konia. Sigma sobie zrobiła jaja. Tych obiektywów nawet nie da się podpiąć pod A7, od razu razi prądem. Dopiero teraz zaczynają wypuszczać prawdziwe szkiełka pod FE <<klik>>
    Cytat Zamieszczone przez stafford Zobacz posta
    Fajnie trójwymiarowo. Jakie szkło/szkła?
    Wszystkie chyba z 28/2. Z tej samej miejscówki:








  7. #10657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Tak się szczęśliwie składa, że mamy w naszych sklepach B18/2.8 w bardzo dobrej cenie. Jedyne 5 tysi z kawałkiem.
    Najlepiej rynek weryfikuje ceny.
    Widzę, że używaną 18 ktoś bezskutecznie próbuje sprzedać poniżej 5000 tys.
    Po wejściu artów ceny batisów jeszcze spadną.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Właśnie zauważyłem, że używaną 18 można kupić w Europie już za 4000zł.
    Tyle mz jest warta obecnie nowa.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 09-03-2018 o 21:59
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #10658

    Domyślnie

    Jak dobrze, że nie mam chęci posiadania 20stek, 18stek, 15stek i innych rybich oków...

  9. #10659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    próbuje sprzedać poniżej 5000 tys.
    Zdajesz sobie sprawę, jaka to liczba?

  10. #10660

    Domyślnie

    5000 zł.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 1066 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6656696610161056106410651066106710681076111611661566 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •