Close

Strona 1062 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6256296210121052106010611062106310641072111211621562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 611 do 10 620 z 19131
  1. #10611

    Domyślnie

    Tymczasem...

    Die Panzerfaust!!!


    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  2. #10612

    Domyślnie

    Tak sobie patrzę przed obiadem na różne bagnety i nie ma bata, wychodzi mi, że ten sony jakiś ciasnawy jest dla ff.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #10613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    ...przepaść technologiczna - znów zgoda, szczególnie do m9, bo już ta nowsza z CMOSem tak nie odstaje i jest zauważalnie lepszym aparatem od dziewiątki.
    Cały dowcip polega właśnie na tym obrazku z CCD M9-ki. Obrazek z CMOS jest taki sam (lub prawie) z każdej puszki , która go posiada.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #10614

    Domyślnie

    obrazek z m9 i m240 jest praktycznie identyko.

  5. #10615

    Domyślnie

    Praktycznie... Co chce powiedzieć to to, ze mając M9 oraz inna puszkę, która ma AF, robi kawę i inne rzeczy , nie mam ochoty na zamianę M9 na 240, M10 etc. Do tego, co nią robię M9 jest OK. Nawet bardzo. Inne zdjęcia robię innym aparatem.
    No dobra, koniec OT. Przepraszam właścicieli A7 za dygresje.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #10616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Cały dowcip polega właśnie na tym obrazku z CCD M9-ki. Obrazek z CMOS jest taki sam (lub prawie) z każdej puszki , która go posiada.
    Nie zgodzę się z tym twierdzeniem... Zresztą na końcu i tak wszystko sprowadza się do obróbki i tego co chcemy osiągnąć.
    A7R3 + 14 F2.8 + 55 F1.8 + 28-75 F2.8 + 135 F2

  7. #10617

    Domyślnie

    True.

    Może prosto z puszki obraz będzie się nieco różnił, w sumie dziwne by nawet było, gdyby nie różnił się wcale, natomiast pliki z m240 można doprowadzić do looku z m9 w stopniu nieodróżnialnym właściwie.

  8. #10618

    Domyślnie

    Jednak sigma zaprojektuje nowe obiektywy pod Sony FE?

    https://www.sonyalpharumors.com/sigm...-e-mount-only/
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #10619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Jednak sigma zaprojektuje nowe obiektywy pod Sony FE?

    https://www.sonyalpharumors.com/sigm...-e-mount-only/
    No mam nadzieję, że to zrobią. Te "wiadra" które zaproponowali to żart jakiś. Ciągle myślę o 35/1,4. Obiecywali nową konstrukcję. Tej "rebrandowanej" na pewno bym nie kupił. Lepiej się prezentuje canonowska przez adapter, działa też nieźle, a jak by co to odsprzedać łatwiej. Zresztą można też w używkach przebierać

    Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
    NIKON forever

  10. #10620

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja też lubię pleśniaki, przerabiam sobie i nie tylko sporo róznych 35mm, 135mm czy 200 do nikona, jednak bez jasnego zooma w przystępnej cenie system traci sens i dlatego na samych pleśniakach daleko przygoda z systemem nie zajdzie, a dodatkowo ceny i rozmiary obiektywów robią swoje.
    Są relatywnie tanie jasne zoomy w bagnecie A skąd je można zaimportować. W tym zeissy 16-35/2.8 (pod 4k zł), 24-70/2.8, sony, sigmy, tamrony i minolty f2,8...

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Jednak sigma zaprojektuje nowe obiektywy pod Sony FE?

    https://www.sonyalpharumors.com/sigm...-e-mount-only/
    Nigdy nie mówiła że nie, to że wydali teraz te z tubkami nie oznacza że nie projektują równolegle innych tylko pod FE.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

Strona 1062 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6256296210121052106010611062106310641072111211621562 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •