Tymczasem...
Die Panzerfaust!!!
![]()
Szukaj
Tymczasem...
Die Panzerfaust!!!
![]()
Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!
Tak sobie patrzę przed obiadem na różne bagnety i nie ma bata, wychodzi mi, że ten sony jakiś ciasnawy jest dla ff.
Praktycznie...Co chce powiedzieć to to, ze mając M9 oraz inna puszkę, która ma AF, robi kawę i inne rzeczy
, nie mam ochoty na zamianę M9 na 240, M10 etc. Do tego, co nią robię M9 jest OK. Nawet bardzo. Inne zdjęcia robię innym aparatem.
No dobra, koniec OT. Przepraszam właścicieli A7 za dygresje.
True.
Może prosto z puszki obraz będzie się nieco różnił, w sumie dziwne by nawet było, gdyby nie różnił się wcale, natomiast pliki z m240 można doprowadzić do looku z m9 w stopniu nieodróżnialnym właściwie.
Jednak sigma zaprojektuje nowe obiektywy pod Sony FE?
https://www.sonyalpharumors.com/sigm...-e-mount-only/
No mam nadzieję, że to zrobią. Te "wiadra" które zaproponowali to żart jakiś. Ciągle myślę o 35/1,4. Obiecywali nową konstrukcję. Tej "rebrandowanej" na pewno bym nie kupił. Lepiej się prezentuje canonowska przez adapter, działa też nieźle, a jak by co to odsprzedać łatwiej. Zresztą można też w używkach przebierać
Wysłane z mojego SM-T530 przy użyciu Tapatalka
Są relatywnie tanie jasne zoomy w bagnecie A skąd je można zaimportować. W tym zeissy 16-35/2.8 (pod 4k zł), 24-70/2.8, sony, sigmy, tamrony i minolty f2,8...
Nigdy nie mówiła że nie, to że wydali teraz te z tubkami nie oznacza że nie projektują równolegle innych tylko pod FE.
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Skontaktuj się z nami