Close

Strona 1056 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5655695610061046105410551056105710581066110611561556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 551 do 10 560 z 19131
  1. #10551

    Domyślnie

    Wiem, wiem dlaczego tak się dzieje!
    Za większe można złupić większą kasę, ot co.
    Za wielki aparat który widać z daleka, ze szkłem wielkości teleskopu chętniej zapłacą, natomiast taka
    mała popizdułka co to nikt nie widzi, to tylko niszowata nisza, więc nie warto.
    Leica to zrozumiała i wypuściła SL, Zeiss ogórowate Otusy, to i Sigma za nimi.
    Fotograf na ślubie wygląda dostojniej z taką armatą, fotoreporter dostanie podwyżkę bo przecież ciężka robota.
    Ta cała miniaturyzacja wyraźnie nie służy fotografii, stąd powrót do korzeni.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A poważnie mz najładniejsze są loxie.
    Gdyby jeszcze miały af.


    Ze strony http://www.verybiglobo.com/zeiss-lox...e-lens-review/
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 02-03-2018 o 01:28
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #10552

    Domyślnie

    No loxie są bardzo eleganckie. W tym mają fajne gabaryty. Natomiast w tej całej radości nie potrzebuję loxii 21 za pewnie ze 3 razy tyle co wyjdzie 21/3.5
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  3. #10553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Mówią na mieście, że ten cały A7III duży jest, ale z drugiej strony...

    Załącznik 5683
    Biorąc pod uwagę, że sensor Olympusa to ćwiartka tego, co w Sony...
    No umówmy się, Sony to format 135, a Olympus to ciągle 110...

  4. #10554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że sensor Olympusa to ćwiartka tego, co w Sony...
    No umówmy się, Sony to format 135, a Olympus to ciągle 110...
    Właśnie, wielkość korpusu porównywalna a możliwości matryc zupełnie na innym poziomie
    Oczywiście nic do Olympusa nie mam, im więcej systemów, tym lepiej dla rynku....

  5. #10555

    Domyślnie

    Ale przecież nie ma problemu. Jak em1 za duży to jest epl czy gx800.
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

  6. #10556

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Ale przecież nie ma problemu. Jak em1 za duży to jest epl czy gx800.
    Wrzuciłem zdjęcia puszek z podobnej półki cenowej i zaawansowania technicznego.
    Epl i gx800 to można porównywać do sony nex-3 i nex-5
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 02-03-2018 o 16:05

  7. #10557

    Domyślnie

    Ano właśnie... Format Pocket Instamatic 110. Cudów być nie może.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  8. #10558

    Domyślnie

    Ten FIRIN 20/2 z AFem wydaje się być jeszcze rozsądnych wymiarów, choć sporo cięższy od Nikkora 20/1.8. Chyba za dużo żelastwa w niego napchali. Tylko z ceną może być słabo skoro nawet wersja bez AFu kosztuje powyżej 3 tysi

  9. #10559

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ten FIRIN 20/2 z AFem wydaje się być jeszcze rozsądnych wymiarów, choć sporo cięższy od Nikkora 20/1.8. Chyba za dużo żelastwa w niego napchali. Tylko z ceną może być słabo skoro nawet wersja bez AFu kosztuje powyżej 3 tysi
    No ja wiem? Na pewnej cyfrowej stronie siedzi za 3k.

  10. #10560

Strona 1056 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5655695610061046105410551056105710581066110611561556 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •