Close

Strona 1049 z 1914 PierwszyPierwszy ... 495499499991039104710481049105010511059109911491549 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 481 do 10 490 z 19131
  1. #10481

    Domyślnie

    Coś im się chyba pochrzaniło. Nie słyszałem, by ktoś dodawał zasilacz sieciowy do zestawu. A ładowarka do FZ-100 nazywa się BC-QZ1.

  2. #10482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Coś im się chyba pochrzaniło. Nie słyszałem, by ktoś dodawał zasilacz sieciowy do zestawu. A ładowarka do FZ-100 nazywa się BC-QZ1.
    Pewnie nic się nie pochrzaniło a ten zasilacz sieciowy to po prostu wtyczka do ładowania przez aparat. A co do cen to niektóre rzeczy się nigdy nie zmienią. Odkąd jestem na tym forum, a jestem już kilka lat, ludzie cały czas podniecają się cenami w preorderach i wołają drogo, poszaleli, wariaci, hieny itd Ale znalazłem też pierwszą skazę na diamencie. Cieszyłem się, bo wczora przeczytałem, że oba gniazda na SD niby miały być z tych szybszych a dziś na klipie zauważyłem, że chyba tylko pierwszy slot obsługuje szybsze karty
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 28-02-2018 o 18:34

  3. #10483

    Domyślnie

    U Niemca cena podobna, w UK trochę taniej.
    A7RII można kupić za ten pieniądz, więcej Mpx ale chyba nic poza tym...

  4. #10484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Coś im się chyba pochrzaniło. Nie słyszałem, by ktoś dodawał zasilacz sieciowy do zestawu. A ładowarka do FZ-100 nazywa się BC-QZ1.
    To jest zasilacz do ładowania przez usb, dostałem taki (5V, 1,5A) przy zakupie A7ii.
    FUJI X-T10, XF 18-55/F2.8-4 + A7II, FE 55f1,8; FE 24-70f4; FE 16-35f4 + MC11 /(CANON EF 24-105f4LIS, EF 35f2IS, EF 40f2,8STM, EF 50f1.4, EF 85f1.8, EF 70-200f4LIS)

  5. #10485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    to po prostu wtyczka do ładowania przez aparat.
    Nieźle, ładny wskaźnik profesjonalizmu...

  6. #10486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    ...Odkąd jestem na tym forum, a jestem już kilka lat, ludzie cały czas podniecają się cenami w preorderach i wołają drogo, poszaleli, wariaci, hieny itd
    Napisałem bardzo delikatnie "z ceną chyba trochę przesadzili" i chyba to nie jest tylko moje subiektywne odczucie
    9000 zamiast 9999 byłoby całkiem do przyjęcia
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-02-2018 o 18:41

  7. #10487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szandor Zobacz posta
    To jest zasilacz do ładowania przez usb, dostałem taki (5V, 1,5A) przy zakupie A7ii.
    W takim razie ja też to muszę mieć, tylko nawet o tym nie wiem.

  8. #10488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Napisałem bardzo delikatnie "z ceną chyba trochę przesadzili" i chyba to nie jest tylko moje subiektywne odczucie
    9000 zamiast 9999 byłoby całkiem do przyjęcia
    Napisałem ogólnie, bo preorder rządzi się swoimi prawdami i mało ma wspólnego z ceną rynkową. Nie ma się co sugerować ceną od jakiegoś Janusza. Jeśli komuś się bardzo spieszy to kupi, a jeśli ktoś chce taniej to musi poczekać pół roku, rok albo do blak frajdeja.

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nieźle, ładny wskaźnik profesjonalizmu...
    Piszesz tak jakbyś dziś usłyszał o Sony a przecież dają to gówienko zamiast ładowarki nie od dziś. Nie używam tego, bo to pewnie upierdliwe, wolę chińską ładowarkę za 3 dolary, ale jakby co to można tym ładować drugi akumulator w tym samym czasie. Mnie bardziej interesuje ta Z bateria i ładowarka do niej. Są już jakieś zamienniki? A jeśli tak to czy są coś warte?

  9. #10489

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damiroz Zobacz posta
    Ehh... Polska bogaty kraj :/ Tymczasem w USA 1998 $ Co w przeliczeniu daje fantastyczny stosunek możliwości/ceny. U nas oczywiście trzeba złupić klienta
    Takie przeliczenie nie ma sensu bo w USA ceny są podawane bez podatku, który rożni się w zależności od stanu.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #10490

    Domyślnie

    Ale takie Fuji z ostatnim modelem dało dużo atrakcyjniejszy przelicznik ceny w $.

    A Sony sporą górkę zrobiło ponad 1$=1€
    Nie zajmuję się już sprawami technicznymi forum. Prośba o zgłaszanie wszystkiego do Jacka.

Strona 1049 z 1914 PierwszyPierwszy ... 495499499991039104710481049105010511059109911491549 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •