Hej!
Cierpi ktoś z was na tę przypadłość? Cztery lata temu zrobiłem prześwietlenie, wyszło zwężenie dyskopatyczne. Ból się nasilił, nie mogę się normalnie schylić (sztywność i ból). Lekarze mówią, że tego się nie leczy i tylko leki przeciwbólowe zapisują. Nie chcą wysłać nawet na fizjoterapię/rehabilitację, ani nawet L4 nie dają.![]()
Zmienić lekarza, czy tak ma być? Mam wrażenie, że lekceważą objawy ze względu na mój wiek (31 lat).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami