Szukaj
dzięki, piękny kadr, chociaż myślałem że taka ogniskowa nie obejmie tak dużego obszaru
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Powiem tak, chętnie zobaczyłbym ten ostatni wrzut, ale z suwakiem "contrast" łagodniej potraktowanym
Po tym zabiegu nasycenie również by spadło, co wyszłoby fotkom tylko na korzyść
50 bardzo ładnie poukładane, z ciekawym tematem, światłem i planowością. tak samo 44. Wszystkie zdjęcia są bardzo ciekawe i dobre ale te dwa to moje faworyty w na tej stronieno i 41 obowiązkowo
Gratuluję fotek. Masz oko do kadrów i światła. Sprawa kolorystyki to raczej nie moja bajka. Ale jako całość
daję 5. Gratki.
Każda fota coraz lepsza! Zazdroszczę Ci miejsca zamieszkania![]()
Skontaktuj się z nami