Close

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 109
  1. #61

    Domyślnie

    Z ostatniej wrzuty, 33 - bardzo interesujące zdjęcie, nietypowe
    31- trochę oślepia
    32- klasyczne szerokie ujęcie
    36- dla odmiany (patrz zdj. 31) światła zbyt zgaszone, dlatego pomarańcz za "soczysty"

    Generalnie, masz duży talent w obróbce fotek, ale nieraz "folgujesz sobie" za bardzo w tym aspekcie, przez co zdjęcia są za perfekcyjne (a to, jak wiemy, mało kiedy ma miejsce w naturze) i wyglądają na sztuczne
    Ostatnio edytowane przez rotor ; 05-02-2018 o 22:23

  2. #62

    Domyślnie

    Kolejny raz - świetnie się to ogląda, mozna zapytac jakim sprzętem robione ?

  3. #63

    Domyślnie

    ..........
    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Kolejny raz - świetnie się to ogląda, mozna zapytac jakim sprzętem robione ?
    Cytat Zamieszczone przez piotrekcoleman Zobacz posta
    Prezentowane zdjęcia wykonałem nikonem d610 a obiektywy to sigma 70-200 2.8, tokina 11-16 i nikor 24-70. Najwięcej zdjęć bylo robione tokiną i sigmą. Bardzo lubię tą ogniskowa

    Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

  4. #64

    Domyślnie

    piotrekcoleman weź..., daj 30kę taka bym mógł wrzucić na tapetę
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #65

    Domyślnie

    Aż miło paczać.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotor Zobacz posta
    Z ostatniej wrzuty, 33 - bardzo interesujące zdjęcie, nietypowe
    31- trochę oślepia
    32- klasyczne szerokie ujęcie
    36- dla odmiany (patrz zdj. 31) światła zbyt zgaszone, dlatego pomarańcz za "soczysty"

    Generalnie, masz duży talent w obróbce fotek, ale nieraz "folgujesz sobie" za bardzo w tym aspekcie, przez co zdjęcia są za perfekcyjne (a to, jak wiemy, mało kiedy ma miejsce w naturze) i wyglądają na sztuczne
    Dziękuję za komentarz Widzę że zauważyłeś że przykładam sie bardzo do zdjęć pod względem perfekcyjności, lubię mieć równo doświetlony kadr widoczne cienie itd. Masz rację że nie wygląda to naturalnie, ale bardzo podoba mi się taki styl wiec co zrobić. Obrabiając w inny sposób to już nie będzie to co lubię.

    hostman22- Serio tak przypadło ci to zdjęcie do gustu? ;D


    Dziękuję Wam wszystkim za komentarze, dorzucę jeszcze trzy fotki do całości. Jeśli macie jakieś pytania, gdzie zrobione zdjęcie itd to proszę o wiadomość prywatną


    38

    39

    40

  7. #67

    Domyślnie

    dla 40-tki mam tytuł "Mleczna vs ziemska"
    podoba się

  8. #68

    Domyślnie

    39 mi się spodobało.
    Muszę sobie takie "selfie" zrobić,
    jak zdrówko pozwoli Taterki odwiedzić .

    Tak już "na siłę" się czepię, 40 fajny kadr, ale szumu w dolnej części trochę dużo.
    Tu pasowałoby łączenie ekspozycji, niebo i dół różne naświetlania.
    Ale i tak mi się podoba. Zasadniczo wszystko, hurtem.
    Uświadamiasz mi, że jestem w czarnej d.. ze swoimi "produkcjami"
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  9. #69

    Domyślnie

    Świetne kadry! Twoje zdjęcia cieszą duszę i sprawiają, że codzienność nie jest tak szara.

  10. #70

    Domyślnie

    @piotrekcoleman 40 składana? a jeśli tak to z ilu kadrów?
    poza tym powtórzę, że zdjęcia są super, świetne
    Chciałbym kiedyś zrobić takie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Tatrzańska pobudka
    By gremed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2017, 22:53
  2. [ Krajobraz ] tatrzańska panoramka
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-07-2011, 18:56
  3. [ Krajobraz ] Tatrzańska wędrówka...
    By Potwór in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 23:38
  4. [ Krajobraz ] Tatrzańska panoramka
    By Sławomirowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-07-2010, 13:23
  5. [ Krajobraz ] Białka Tatrzańska
    By michaeel in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-03-2010, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •