Szukaj
A co powiecie na ten? http://www.allegro.pl/item227215885_...a_futeral.html
Warto się bawić, czy od razu dołożyć do markowego?
przyłączę się do wątki ale pytanie z innej beczki. Z jakimi czasami mozna focić bez pouszenia z monopodem?
NIKON...
Velbon RUP43- max wys.: 164cm - dł. po zł.: 52cm - obciążalność: 5kg - waga: 0,45kg - ok. 150 zł z głowicą kulową
Czy taką głowicę można zdjąć i używać samego monopodu, albo później zamienić na rewolwerową?
D300s F80 i dodatki.
Mam to. Wydaje mi się, że odpowiedź brzmi: nie. Wynika to z faktu, iż ta sama śruba służy do unieruchamiania obrotu wokół osi monopoda oraz przegubu kulowego. Może można to zrobić "niestandardowo", ale nie próbowałemW chwili wolnego czasu zobaczę co z tym da się zrobić.
Pozdr -
- Janusz(W)
"...Człowiek to jedyne zwierzę które się rumieni. I jedyne, które ma za co..." - Mark Twain
Skontaktuj się z nami