Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Torba na graty.

  1. #1

    Domyślnie Torba na graty.

    Witam,
    potrzebuje torby/teczki a'la laptopowej, jak najmniejszej, do ktorej wepcham:
    - laptopa 13 cali
    - dwa duze korpusy
    - 70-200
    - 12-24
    - lampe
    - ladowarke do aparatu

    Fajnie by bylo jakby miala kolka.

    Jak macie jakies linki do takiego czegos to bede wdzieczny, bo tak na szybko przejrzalem allegro i nic takiego ciekawego tam nie znalazlem.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    Witam,
    potrzebuje torby/teczki a'la laptopowej, jak najmniejszej, do ktorej wepcham:
    - laptopa 13 cali
    - dwa duze korpusy
    - 70-200
    - 12-24
    - lampe
    - ladowarke do aparatu

    Fajnie by bylo jakby miala kolka.

    Jak macie jakies linki do takiego czegos to bede wdzieczny, bo tak na szybko przejrzalem allegro i nic takiego ciekawego tam nie znalazlem.
    spojrz tu

    http://www.thinktankphoto.com/

    ale czy sprowadzisz to do polski...

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Keyser Soze
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Oborniki Wlkp./Albion - Morecambe
    Posty
    85

    Domyślnie

    ...tak z ciekawosci otworzylem katalog LowePro i cos co chyba najbardziej bedzie Ci odpowiadac to Stealth AW II [tyle, ze nie ma kolek], ale ze to katalog z 2004 wiec zajrzalem na cambags.com i znalazlem jakas nowosc LowePro Vertex 100 AW [jest tez 200 dla wiekszych lapsow] niestety tez bez kolek. Z kolkami jest Road Runner AW/mini AW , ale jakos nie widze w opisie zeby mial miejsce na laptopa. Thinktank-i tez tam znajdziesz...
    pozdrawiam, pshemo

    Minolta XD7 / D70

    "How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?"

  4. #4

    Domyślnie

    Musi byc jak najmniejsza a zarazem to wszystko pomiescic, zeby szlo jako bagaz podreczny w samolocie.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  5. #5

    Domyślnie

    LowePro Stealth Reporter 650 AW. Nie ma kolek i nie mam pojecia, czy pojdzie jako podreczny (sprawdz rozmiary), ale wpycham w nia:
    1. D200 z gripem z 70-200, w pionie.
    2. D200 z gripem z 28-70, w pionie,
    3. Tokine 12-24,
    4. 50mm, 85mm 1.4, 28mm i pewnie jeszcze Tamrona 90 (chociaz nie kombinowalem, bo potrzeby nie bylo),
    5. Sabine
    6. Laptopa
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Jako bagaz podreczny wlazi bez problemow Computrekker AW a tam zapakujesz swoje gadzety spokojnie, tyle ze to nie torba i nie jest najmniejszy
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 20-08-2007 o 20:29

  7. #7

    Domyślnie

    A moge spytac jak wozisz ze soba 400/2.8?
    Jako nadany w oryginalnym kufrze?

    Bo nie bardzo wyobrazam sobie wozenie takich tele
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  8. #8

    Domyślnie

    Ze sprzetem jeszcze nie latalem, i dlatego taki watek.
    A 400 ma byc oddzielnie zapakowane w kondonik taki, i tez jako podreczny
    A tak normalnie w samochodzie to lezy sobie w LensTrekkerze albo w walizce orginalnej.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  9. #9

    Domyślnie

    2 podręczne?

    Wywiedz się czy linia lotnicza nie będzie robić problemów.

    Jakoś taki ostatnio uczulony jestem...
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  10. #10

    Domyślnie

    Kumpel tak zawsze lata, i jest zawsze ok. A z nim teraz lece.
    On ma torbe taka mala na laptopa i korpusy itd, a w pokrowcu 500mm.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •