taka czeka nas przyszłość?
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...1187173095.573
sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje![]()
Szukaj
taka czeka nas przyszłość?
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...1187173095.573
sprzedawajmy nasze nikony póki ktoś coś za nie daje![]()
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-08-2007 o 12:51
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
heheheh... ale jaja![]()
po co to - to nie wiem...![]()
D7200
Hehe, a wyobrażacie sobie np. takiego D300 z gripem podnoszonego do ucha?![]()
W sumie pewnie ktoś to kupi...![]()
Dodadzą jeszcze redukcję wibracji, szkiełko rzędu 600mm f/4.0 ED i pewnie już wkrótce beziemy mieli nowy gatunek Paparazzi HOME edition![]()
Tylko żeby producnci nie wpadli na pomysł dodawania (tj. wbudowywania) telefonu na tylną ściankę lustrzanki...
2x Fuji S5 Pro; MB-D200, Tokina 12-24 /4; Tamron 17-50 /2.8; Nikkor 18-105 /3.5-5.6 VR; Sigma 70-200 /2.8 APO HSM; Sigma Macro 50 /2.8; Nikon SB-900 i SB-800, Manfrotto, i conieco drobiazgów.
III edycja konkursu fotograficznego NG
możliwe zdjęcia z telefonów komórkowych w 2 kategoriach: fotoblog, uchwyć chwilę.
http://www.national-geographic.pl/ko.../kategorie.htm
Zapewne za jakiś czas zrobią warsztaty dla fotografujących komórkami
![]()
Skontaktuj się z nami