Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie?
Zapraszam do zabawy!
Klik!
Szukaj
Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie?
Zapraszam do zabawy!
Klik!
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Aż się zestresowałem.
Na szczęście już głosowałem także zrobiło mi się trochę lepiej.
Aż sprawdziłem czy moje aparaty nadal robią zdjęcia, no wiesz co takiego stresa zrobiłeś![]()
Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami
Może:
"Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"
Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa![]()
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Skontaktuj się z nami