Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Bankructwo Nikona

    Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie?

    Zapraszam do zabawy!

    Klik!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie


  3. #3

    Domyślnie

    Aż się zestresowałem.

    Na szczęście już głosowałem także zrobiło mi się trochę lepiej .

  4. #4

    Domyślnie

    Tytuł wielce adekwatny do treści...

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Aż sprawdziłem czy moje aparaty nadal robią zdjęcia, no wiesz co takiego stresa zrobiłeś

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie?

    Zapraszam do zabawy!

    Klik!
    Podziałało chyba lepiej niż belka ... Dzięki Rafale
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  7. #7

    Domyślnie

    Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami
    Może:
    "Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami
    Może:
    "Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"
    Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146

  9. #9

    Domyślnie

    Wstrzymałem oddech i zagłosowałem, upadku nie będzie
    Nikon i podróże ...


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146


    OTÓŻ TO!!!

    Dzięki Zośku


    P.S.

    Jak obczaiłem tytuł mało mi serce nie stanęło, które i tak ledwo ciągnie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Aale pomysł przedni... gratuluje

    .... o rawkach też kiedys tam pamiętaj :P
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. czy bateria z nikona d3000 pasuje do nikona d3200
    By wergie in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-06-2015, 20:15
  2. Kodak oglasza bankructwo... :(
    By GeparD in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 18:19
  3. Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 20:03
  4. Bagnet u Nikona
    By marwie45 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-10-2008, 18:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •