Dzięki za komentarzeCieszy, że zdjęcia się podobają.
Wilków co prawda u mnie nie ma, ale dziki strach spotkać i w dzień, a co dopiero w nocy
Jak spadnie śnieg, to kto wie... Podczas pełni może być ciekawie.
Raz, że subiektywna, a dwa zależna od tego na czym wyświetlamy zdjęcia. Kolory miały z założenia być nasycone. Czy faktycznie są, zobaczę na papierze
Gratulujęburżujuniechcisiedobrzemieszkawnowymdom u!![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami