Robienie zdjęć w trybie podglądu na ekranie czyli LV nie sprawdzi się do niczego poza statycznymi rzeczami, oba aparaty dadzą podobną jakość i zdecydowanie lepszą od D80 ale ograniczą cię obiektywy jakie masz bo nie są to pogromcy jakości i ostrości, a za to ciemne i powolne.
Jeśli musi być nówka sklepowa i D5200 swoją ergonomią nie jest dla ciebie zły to może ten starszy model i do tego rozglądać się za obiektywem lepszym, nie koniecznie zoom, nie wiem jakie ogniskowe używasz głownie ale może 1.8 35, 50, 85mm ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem






Skontaktuj się z nami