Close

Strona 1628 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6281128152815781618162616271628162916301638167817282128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 271 do 16 280 z 22452
  1. #16271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    no i fujkiem robiony
    A jak
    Marek musimy się razem trzymać. I tego królika trzeba odstrzelić
    Fuji

  2. #16272

    Domyślnie

    Z ciekawości wziąłem dziś do łapy a7. Z 28-70 tworzy piękny, wielki zestaw. Zeiss Batis 85 mm f/1.8 to 0,5kg i 5kpln... Co kto lubi... Ja zdecydowanie bym nie wszedł w ten system.

    Królik sam z siebie zrobi potrawkę. Kwestia czasu

  3. #16273

    Domyślnie

    Marek 56 wazy 405 g, a batis 475g. Zeiss kryje ff, ma wbudowaną stabilizację, wyświetlacz, jest uszczelniony i wodoodporny!
    Rozmiar filtra 67, fuji 62.
    Różnica w cenie nówek to 800 zł.
    Zeiss to legenda...wytrzymałość, plastyka, ostrość.
    Fuji jest genialną portretówką...
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 15-09-2016 o 23:21
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #16274

    Domyślnie

    Średnica filtra wynosi 75 mm ( źródło ). Chyba mało typowy rozmiar co może skutkować dość oryginalna ceną.

    Ja wiem, że zawsze są argumenty za i przeciw. To na pewno świetny sprzęt. Na pewno zrobisz świetne zdjęcia czego Ci życzę z całego serca.
    Ja. Podkreślam JA nie kupiłbym Sony. Dlaczego? Nie pytajcie. Tak już jest. Wiem, głupie to bardzo, ale nie mam nic w domu od Sony. I mieć nie będę. Taka moja fobia czy jak tam to nazwać.
    Jeżeli już bym zmieniał i wywalał kasę to obecnie na D810+105/1,4. Jak już dźwigać to taki zestaw.

  5. #16275

    Domyślnie

    Filtr 67mm. https://www.ephotozine.com/articles/...1447082534.jpg
    Taki sam jak 25mm. Oszczędność na polarze i szarym.
    Logo i tak zaklejam taśmą.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 15-09-2016 o 23:39
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #16276

    Domyślnie

    skoro tak to całkiem nieźle. (fotopolis kłamie

  7. #16277

    Domyślnie

    Zrezygnowałem ze sprzedaży 35mm 2.0 i zabrałem go ze sobą na długi wypad do Szwecji.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    Przeprosiłem się i z obiektywem i z ogniskową. Po prostu potrzebowałem do tego więcej czasu niż z 16mm 1.4 (do którego zapałałem miłością od razu).

    EDIT: niestety gumy w X-T1 odklejają mi się na całego ;/

  8. #16278

    Domyślnie

    MaciekW i bdb, że się przeprosiłeś, bo foty fajowe! Zwłaszcza to z hamakiem.
    Ja też się przeprosiłem, z powodów jak twoje, po prostu "środek" lepiej mieć. A! I fajnie współpracuje z raynoxem.. Więc, na swój sposób zastąpił mi 60 (zwłaszcza, że 90 męczy i męczy..).
    P. S. W X-T10 też odłażą..
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 16-09-2016 o 00:44

  9. #16279

    Domyślnie

    To już oficjalne... X-T1 nie robi już zdjęć! Wysypały się używki na moim lokalnym portalu jak grzyby po deszczu

    Ale tak na serio to mnie kusi, tylko wiem, że jak kupię body to zaraz zacznę obiektywy kolekcjonować.

  10. #16280

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    ... jak kupię body to zaraz zacznę obiektywy kolekcjonować.
    Bo to choroba jest. Nieuleczalna. Prędzej czy później Cie dopadnie

Strona 1628 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6281128152815781618162616271628162916301638167817282128 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •