Close

Strona 1627 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6271127152715771617162516261627162816291637167717272127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 261 do 16 270 z 22452
  1. #16261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    mam nadzieję, że sony, będzie nas dwóch.
    Ja jestem po wymianie X na A7 , więc trzech

  2. #16262

    Domyślnie

    meliszipak. Poczekaj na Fuji średni format, już niedługo będzie. Jakość na pewno będzie lepsza.
    Ostatnio edytowane przez zygmuntowicz ; 15-09-2016 o 15:25

  3. #16263

    Domyślnie

    No, ale jaka cena.
    Zresztą to za dużo jak na moje bardzo skromne umiejętności i wiedzę fotograficzną teraz.
    Fuji jest ogólnie naprawdę super i oferuje bardzo dużo.
    Jestem pod wrażeniem batisów 25 i 85 ktore mi się trafiają taniej.
    Zresztą ja wiele nie tracę, bo wszystko kupiłem w rozsądnych cenach.
    I zawsze mogę wrócić do T2 z 14, 23 i 56
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 15-09-2016 o 15:46
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #16264

    Domyślnie

    Sony w tej konfiguracji już nie będzie "małym systemem z dobrym obrazkiem". Ja nie zmieniłbym bezlustra na bezlustro. No ale to ja ( i jeszcze na playstation

    Jeżeli już kiedyś sprzedam fuja to kupie lustro FF + 20-35-85. A że dźwigać mi się nie chce, a fuj to aparacik mały i zgrabny i za tanie pieniądze można dokupić xe1 jako drugi korpus. No i jeszcze takiego body (lustra ff) nie zrobili.
    Czekam na następcę D700 z matrycą 24mln.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 15-09-2016 o 16:49

  5. #16265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrew9 Zobacz posta
    Nie pamietam, czy już kiedyś nie było na ten temat rozmowy, ale ewentualnie w ramach przypomnienia - w jaki sposób umieszczacie zdjęcia na Facebooku - oczywiście w celu zachowania jak najlepszej jakości?

    Z tego, co z różnych źródeł wynika to:

    1) Konwersja na sRGB

    2) Dłuższy bok 2048 pikseli

    3) Zapisanie jako JPG, jakość około 10


    Jest lepiej niż przykładowo w 1048 pikseli, ale.. idealnie dalej nie..
    Staramy się nie umieszczać na Facebooku. Lepiej korzystać z Flickra, bo nie degraduje tak jakości.
    Sam FB odnosi się do kwestii następująco.
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  6. #16266

  7. #16267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Może być
    Kazdy system ma swoje plusy i minusy grunt by te... minusy nie przyslanialy Nam plusów
    Bylem w roznych systemach i kazdym z nich mozna robic fajne i g... foty i to jest sedno pogoni za kroliczkiem.
    Dziwnym trafem ludzie po latach poniewierki... Laduja w fuji i chwala to sobie...
    U mnie tak wyszlo ze fuji mnie zadawala
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  8. #16268

    Domyślnie

    No, czasem musi się dużo zmienić, żeby zostało jak było
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #16269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    No, czasem musi się dużo zmienić, żeby zostało jak było
    Eeee tam

    Taki piękniak na dziś
    Fuji

  10. #16270

    Domyślnie

    Piękny piękniak
    no i fujkiem robiony

Strona 1627 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6271127152715771617162516261627162816291637167717272127 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •