Nie pamietam, czy już kiedyś nie było na ten temat rozmowy, ale ewentualnie w ramach przypomnienia - w jaki sposób umieszczacie zdjęcia na Facebooku - oczywiście w celu zachowania jak najlepszej jakości?
Z tego, co z różnych źródeł wynika to:
1) Konwersja na sRGB
2) Dłuższy bok 2048 pikseli
3) Zapisanie jako JPG, jakość około 10
Jest lepiej niż przykładowo w 1048 pikseli, ale.. idealnie dalej nie..
Szukaj





Skontaktuj się z nami