Close

Strona 1625 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6251125152515751615162316241625162616271635167517252125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 241 do 16 250 z 22452
  1. #16241

    Domyślnie

    Nie pamietam, czy już kiedyś nie było na ten temat rozmowy, ale ewentualnie w ramach przypomnienia - w jaki sposób umieszczacie zdjęcia na Facebooku - oczywiście w celu zachowania jak najlepszej jakości?

    Z tego, co z różnych źródeł wynika to:

    1) Konwersja na sRGB

    2) Dłuższy bok 2048 pikseli

    3) Zapisanie jako JPG, jakość około 10


    Jest lepiej niż przykładowo w 1048 pikseli, ale.. idealnie dalej nie..

  2. #16242

    Domyślnie

    Ha! Z głowy mi wyciągnąłeś t2 +14+23+56+90
    Choć tu już można pomyśleć o ff.

  3. #16243

    Domyślnie

    Ja wiem jedno. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Jest chyba takie powiedzonko?
    Fuji

  4. #16244

    Domyślnie

    Jest jest.
    Ja walczę z mieciem. Raz wygrywam raz przegrywam. Tak już jest że gonimy króliczka i wcale nie chcemy go złapać
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 14-09-2016 o 23:35

  5. #16245

    Domyślnie

    Dokładnie tak.
    Jak już sie zacząłem poważnie przymierzać to mi szkoda .... gumy i klapkę mam juz wymienione
    X-T2... 14 jest zaje... mała, ostra, kontrastowa 23 i super 56... no miód. Ma być też 50 f2 pewnie wr.
    To są atuty.
    Poza tym szkła fufu są tańsze od odpowiedników ff.

    Za drogie są puszki na wejściu, bo za tyle można mieć korpus ff.
    Ale podobno sprzedają się świetnie, to co sobie mają żałować, doją ile wlezie.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 14-09-2016 o 23:40
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  6. #16246

    Domyślnie

    Już jeden taki tu był co poszedł i teraz błądzi Stwierdził, że fuji nie było takie najgorsze No, ale wszystko jest dla ludzi
    Fuji

  7. #16247

    Domyślnie

    Błądzić jest rzeczą ludzką
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #16248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Błądzić jest rzeczą ludzką
    To tak jak z reformami
    Fuji

  9. #16249

    Domyślnie

    Jasne , że ludzką ale jakże kosztowną

  10. #16250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Już jeden taki tu był co poszedł i teraz błądzi Stwierdził, że fuji nie było takie najgorsze No, ale wszystko jest dla ludzi
    :P:P:P:P:P:P
    nie błądzę, rozważam
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Strona 1625 z 2246 PierwszyPierwszy ... 6251125152515751615162316241625162616271635167517252125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •