Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Jaki program?

  1. #1

    Domyślnie Jaki program?

    Witam!
    Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez luk009 ; 29-07-2007 o 13:20

  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luk009 Zobacz posta
    Witam!
    Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

    Pozdrawiam


    Preselekcja czasu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luk009 Zobacz posta
    Witam!
    Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

    Pozdrawiam
    żeby dokładnie Ci odpowiedzieć musimy znać:
    1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
    2. wysokość sali
    3. jasność oświetlenia i rodzaj
    4. godzinę przyjęcia i datę
    5. dokładną prędkość z jaką poruszają się tańczący



    a tak na serio to nie ma "złotej metody" idź na weselicho popróbuj wszystkich programów PASM i wybierz najlepszy dla siebie

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez segl Zobacz posta
    1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
    I kubaturę w arach.

  5. #5

    Domyślnie

    i nr działki z ksiąg wieczystych panowie... powagi trochę

    preselekcja czasu i od 1/40 w górę..
    Paweł

  6. #6

    Domyślnie

    coś ostanio mam wrażenie, że hitem byłby program 'zdjęcia ślubne'
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  7. #7

    Domyślnie

    Według mnie powinien byc taki program "zrób ładne zdjęcie" lub " zrób ładne zdjęcie i dobrze naświetlone" itp
    opis w fazie przygotowań ...

  8. #8

    Domyślnie

    Skoro idziemy w te strone to powinno byc pokretlo 0-100% - do odszumiania.

  9. #9

    Domyślnie

    takie pokrętło ma Canon, ale co to za pokrętło które ma tylko jedno ustawienie

    wracając do tematu wątku: spróbuj A z największym otworem przesłony, S z czasem ok 1/200sek. oczywiscie z lampą w ttlu, co by ew. braki uzupelniala...
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    I kubaturę w arach.
    Kubatury nie mierzy się w arach. No chyba, że ci chodziło o to, ile papug Ara zmieści się w pomieszczeniu.
    Jacek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •