Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: D7100 czy d7200

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Na jaką odpowiedź liczysz nic nie pisząc o swoich oczekiwaniach i preferencjach?
    A co tu pisać. Będzie focił śluby

  2. #12

    Domyślnie

    Nic o tym nie było w temacie wątku
    NIKON ENTRY LEVEL D 810 + N 24-70 II VR

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OLDON Zobacz posta
    (...) Jakie jeszcze są zalety D7200? (...)
    Lepszy grip?
    Nikon

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    O szumach nie wspominałem, ale chodziło mi o brak bandingu w nowszym modelu. Banding może się też pojawić przy mocniejszym wyciąganiu z cienia. Z resztą był już taki sam temat na forum, może Ci to pomoże w podjęciu decyzji: D7100 czy D7200?
    Dzieki! Szukałem ale szukajka mi takiego wątku nie znalazła

    Cytat Zamieszczone przez luck1985 Zobacz posta
    A co tu pisać. Będzie focił śluby
    Ba! Pogrzeby, chrzty i porody też

  5. #15

    Domyślnie

    Ostatnio moda na śluby. Nie wiedzą co kupić, ale wiedzą, że będzie kasa i będą śluby robić

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luck1985 Zobacz posta
    Ostatnio moda na śluby. Nie wiedzą co kupić, ale wiedzą, że będzie kasa i będą śluby robić
    Ostatnio? Jak kupowałem d70 takk już było

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Ostatnio? Jak kupowałem d70 takk już było
    Chyba nie. Teraz to się nasila...
    Nikon

  8. #18
    no1
    Gość

    Domyślnie

    Gdzies czytalem, ze w D7100 strasznie brudzi sie matryca- jakies tryskanie olejem, czy cos. I tu mam pytanie do uzytkownikow tego body: jest to naprawde jakis wielki problem? A jesli tak, to mam pytanie do uzytkownikow D7200: czy jest ten problem rozwiazany?

  9. #19

    Domyślnie

    Ja nje zauważyłem
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norad Zobacz posta
    Gdzies czytalem, ze w D7100 strasznie brudzi sie matryca- jakies tryskanie olejem, czy cos. I tu mam pytanie do uzytkownikow tego body: jest to naprawde jakis wielki problem? A jesli tak, to mam pytanie do uzytkownikow D7200: czy jest ten problem rozwiazany?
    Radio Erewań podało, że w Moskwie rozdają rowery. Radio Moskwa sprostowało, że nie rozdają a ... kradną. A "gdzieś czytałem" i "ktoś coś mówił" to jest tego samego gatunku prawda jak w Radiu Erewań. A jak rzeczywiście chlapią olejem to wystarczy uszczelki na misce olejowej wymienić i lać półsyntetyk a nie pełny syntetyk. I chlapanie ustanie.

    __________________________________________________ ____
    D7100 + Sigma 50 mm f/1.4 EX DG HSM
    N AF-S 70-300 mm f/4.5-5.6G IF-ED VR + N AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D7100 czy D7200?
    By bestnikon in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 519
    Ostatni post / autor: 11-09-2023, 08:20
  2. D7200 czy D610 ?
    By kudkarol in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 12:23
  3. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 11-04-2016, 15:00
  4. DSLR - D610 czy D7200
    By Livan86 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 18:32
  5. czy ciągle warto kupić D300 --> czy lepiej dołożyć do D7100 --> D7200
    By Wozniak.g in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 13-01-2016, 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •