Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: D7100 czy d7200

  1. #31

    Domyślnie

    Angielski sklep internetowy.

    Wszystko legalne tylko czekasz na paczkę prawie 3 tygodnie. Ale aparacik nowy ja wszystkie plomby na pudełku otwierałem.
    Minus brak polskiej instrukcji i musisz sobie ze stronki Nikona sciagnąć.

    Gwarancja etc wszystko jest.

    Ostatnio edytowane przez Mic_Mak ; 15-09-2016 o 16:26

  2. #32

    Domyślnie

    Polski serwis uzna ten aparat jak był kupiony poza granicami? Coś czytałem, że nie przyjmą jak nie był kupiony w PL.

  3. #33

    Domyślnie

    Z Polskim serwisem nie wiem jak jest.

    Gwarancje masz na 12 albo 24 miesiace zależnie od produktu. Generalnie z tego co czytałem warunki gwaracji zwracasz towar do sklepu i oni sie wszystkim zajmuja.

  4. #34
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To jest firma chińska, magazyny w UK, gwarancja tylko po odesłaniu do nich towaru czyli do chin, a dokładnie do HK, brak faktury.

  5. #35

    Domyślnie

    Witam
    Ja bym nie ryzykował w tym sklepie. Co by nie było to ponad 3000 zł.
    Miałem podobny dylemat - D7100 czy D7200. Oczywiście na początku było że D7200. Kasa była więc.................
    Jednak im bliżej zbliżał się zakup tym więcej miałem niepewności.
    W między czasie sprzedałem moją ukochaną D90. Niestety to był jeden z warunków zakupu nowego aparatu postawiony przez mojego ministra finansów (czytaj żona).
    W końcu zrobiłem zestawienie D7100 czy D7200.
    Wybrałem D7100 do tego co zostało dołożyłem i kupiłem sigmę 17-50.
    Co byś nie wybrał i tak będziesz zadowolony.
    Użytkuję D7100 dopiero 2 dzień i jak dla mnie naprawdę jest duża różnica w odniesieniu do poprzedniego aparatu (D90).

    Pozdrawiam
    Jest: D7100 / Tokina 100 / Sigma 17-50 / SB-900 / N18-105
    Był: D90 N18-105

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. D7100 czy D7200?
    By bestnikon in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 519
    Ostatni post / autor: 11-09-2023, 08:20
  2. D7200 czy D610 ?
    By kudkarol in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 12:23
  3. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 11-04-2016, 15:00
  4. DSLR - D610 czy D7200
    By Livan86 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 18:32
  5. czy ciągle warto kupić D300 --> czy lepiej dołożyć do D7100 --> D7200
    By Wozniak.g in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 13-01-2016, 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •