Ja nje zauważyłem
Szukaj
Ja nje zauważyłem
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
"Tryskanie olejem"... dobre, dobre.
Do szpatułek zamów też dobre okulary ochronne, no i ten olej, bo skoro tak tryska to może się coś zatrzeć
A poważnie, może kup dobry kompakt, będziesz z góry patrzył na właścicieli lustrzanek "tryskających olejem".
Krótkie pytanie i ode mnie. Zastanawiam się nad przesiadką z d7000 na d7200. Szybszy AF, ale jak z ISO ? Czytałem że d7200 lepiej radzi sobie przy wyższych ISO, ale czy to będzie wyraźnie widoczne tylko na JPEG czy również w RAW ? Zastanawiam się czy to zasługa nowej matrycy czy jakiegoś algorytmu odszumiania w nowym procesorze obrazu jaki jest w 7200.
D7200 | S17-50 | N35 1.8 | SB900
fotopasje.com
W D7200 masz przede wszystkim więcej mpx. Będzie z czego skalować w razie potrzeby, a to też korzystnie wpływa na widoczność szumu. W rawch też zobaczysz różnice na plus, więc jak fundusze pozwalają warto się przesiąść![]()
D4, DF, 24-70/2.8, 12/2.8, 50/1.4, 70-200/2.8, 19-35/3.5-5.6
Witam!
Miałem ten sam dylemat D7100 czy D7200 ale skoro udało sie kupić funkiel nówke D7200 za 3050 PLN to juz wątplwości nie było
Powiem tak że nie żałuje - moze i zmiany sa minimalne ale są... zawsze lepiej mieć niż nie mieć - kupić lepszy niz po 2 miesiacach zastanawiać sie majac w reku D7100 jakby to wyszło z D7200
Pozdrawiam!
gdzie za tyle kupiłeś d7200?![]()
Skontaktuj się z nami