Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wiertarka

  1. #1

    Domyślnie Wiertarka

    Cześć,

    chciałem kupić wiertarkę akumulatorową do domu. Z jakiś zestawem wierteł. I co tam jeszcze potrzeba. Taki zestaw remontowo-naprawczo-majsterkowiczowy. Żeby można było coś skręcić, przykręcić, przewiercić itp. Co byście polecili?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam zielonego Boscha PSR, do codziennych 'robótek' ręcznych jak znalazł. Poloecam, choć minusem jest oczywiście brak udaru, ale codziennie nie 'boruję' więc nie narzekam. Z dwoma aku i kompletem wierteł/bitów zmieścisz się w 400 PLN. Pewnie są tańsze i równie dobre alternatywy, ale piszę z własnego doświadczenia.

    Edyta: Zapomniałem dodać info o napięciu, ja mam tą 14,4V ... w mojej ocenie rozsądny kompromis pomiędzy ceną a mocą
    Ostatnio edytowane przez thekrycha ; 03-06-2016 o 12:05
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdzony zestaw WIERTARKO-WKRĘTARKA SPARKY BR2 10,8 Li HD + dodatkowy akumulator+ szybka ładowarka + zestaw 10 bit-ów+walizka+3 lata gwarancji.
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

  4. #4

    Domyślnie

    Minimum 18V.

    Mam trochę tego sprzętu i wiem z doświadczenia.

    Z tych co mam, jeden z lepszych w stosunku cena/jakość jest BLACK&DECKER EGBL188K

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Minimum 18V.
    Napięcie nie jest czynnikiem decydującym. Ważna jest pojemność baterii.
    Np 14,4V i bateria 2Ah = 28.8Wh
    18V i bateria 1,5Ah (tak jak w przypadku twojego B&D) = 27Wh
    Festina lente!
    _________________
    Nikon + Obiektywy

Podobne wątki

  1. Wiertarka ręczna
    By pet3r in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 08:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •